Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Afbeelding: Heroes4life

Uitnodiging Stichting Heroes 4 Life Zeilvakanties voor enstig en chronisch zieke jongeren en kinderen

Geplaatst op: 12 juni 2018

Stichting Heroes 4 Life organiseert zeilvakanties en evenementen voor chronisch en ernstig zieke kinderen en jongeren in de leeftijd van 4 t/m 25 jaar. Hierbij verzorgen we voor de jongere kinderen geheel verzorgde vakanties met het gehele gezin en voor de jongeren van 16 tot 25 jaar bikkelvakanties met alleen andere jongeren.
De vaar vakanties worden gevaren op 2 aangepaste zeilschepen.(bijlage)
Het doel is om gezinnen en jongeren te laten genieten  van een onbezorgde vakantie, waarbij ze even hun zorgen kunnen vergeten en nieuwe contacten kunnen leggen met lotgenoten.
Naast de zeilvakanties organiseren we dit jaar ook een paardrijd kamp. Dit evenement word gehouden op een manege in Riel.
In November houden we ook nog en een duik en waterdag. We zullen dan met Jongeren tussen de 15 en 25 jaar en de deelnemers die al eerder bij de tochten zijn mee geweest gaan duiken in Harderwijk. Voor diegene die niet wil/mag duiken, zijn er kano’s beschikbaar.

Op onze website https://www.heroes4life.nl/nederlands/planning-2018/  staat de actuele planning van dit jaar, hier staat tevens het aanmeldformulier.
voor meer info kunt u ook kijken op onze facebookpagina : https://www.facebook.com/stichtingheroes4life/

Bij de vakanties en evenementen gaan ook vrijwilligers (arts, verpleegkundige, kok en activiteitenbegeleiders) mee om de jongeren en gezinnen te ondersteunen/helpen.
Het grootste deel van de evenementen en vakanties word gefinancierd door sponsors.