Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Afbeelding: Sluier

Tipje van de sluier 1, Pancreas Contactdag 2018

Geplaatst op: 14 februari 2018

Zoals in eerder nieuws vermeld is het programma voor dit jaar ook weer interessant.
Om de nieuwsgierigheid te wekken hierbij dan het bekend maken van het eerste programma-onderdeel.
Voor onze lotgenoten is pijn een belangrijk thema.Daarom hebben we mevr. Elke Fijnekam en mevr. Martelle van ’t Geloof (namens Pijnpatiënten naar 1 Stem) bereid gevonden om dit thema verder toe te lichten.
In het Samenwerkingsverband Pijnpatiënten naar één stem laten mensen met chronische pijn gezamenlijk één stem horen in overleg met zorgaanbieders, de (farmaceutische) industrie, verzekeraars, de politiek en overheden.
Meer informatie is te vinden op hun website.