Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte

Onderzoek Zorgkosten van mensen met een beperking of chronische ziekte: Doe mee!

Geplaatst op: 12 mei 2021

Ieder(in) doet onderzoek naar de zorgkosten die mensen met een beperking of chronische ziekte maken, en wat dat betekent voor hun financiële situatie en dagelijkse leven.

Doe jij ook mee?

Onderzoek naar zorgkosten
Zorg en ondersteuning moeten voor iedereen betaalbaar zijn. Ook voor mensen die vaker dan gemiddeld zorg en ondersteuning nodig hebben. Zoals mensen met een beperking of chronische ziekte. Ieder(in) is bezig met een onderzoek naar de zorgkosten die mensen met een beperking of chronische ziekte maken. En wat dat betekent voor hun dagelijkse leven en participatie aan de samenleving.

Vul de vragenlijst in
Vul via deze link de vragenlijst in.

Het duurt ongeveer 15 minuten om de vragenlijst in te vullen. Vanaf vandaag, 12 mei, tot en met 24 mei staat de vragenlijst online. Alle gegevens worden anoniem verwerkt. Ken je mensen met een beperking of chronische ziekte die hier ook aan mee willen doen? Stuur de link of dit bericht dan vooral door. Hoe meer mensen de vragenlijst invullen, hoe beter wij in beeld kunnen brengen waar mensen tegenaan lopen als het gaat over hun zorgkosten.

Verkennend onderzoek
De vragenlijst is onderdeel van een verkennend onderzoek. Zo voeren we verschillende interviews uit met ervaringsdeskundigen. Ook leggen we de uitkomsten van de vragenlijst voor aan een aantal experts op het gebied van handicap, armoede en participatie. De uitkomsten van het onderzoek zullen deze zomer worden gepubliceerd. We nemen de uitkomsten mee in onze lobby en overleggen met ministeries en andere betrokken partijen.

 

Onderzoek zorgkosten