Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Afbeelding: Lindatv

Linda TV opzoek naar een (jonge) moeder (vader) die ongeneeslijk ziek is

Geplaatst op: 6 juni 2018


Ik ben Merel de Deugd van PlanB Media en ben als programmamaker voor een nieuwe online serie voor Linda TV op zoek naar een (jonge) vrouw met kinderen met de diagnose ongeneeslijke kanker. We willen graag een serie maken over een vrouw die naast dat ze patiënt is, zich vooral bezig houdt met het vormgeven van de laatste periode van haar leven. En de Linda-kijker deelgenoot van wil maken van de mooie en de moeilijke momenten uit haar leven. Misschien met als reden om een ander inzicht te geven in wat haar overkomt of om een mooi filmdocument van zich zelf te hebben voor als ze er niet meer is voor haar kinderen en familie en vrienden of om de ziekte onder de aandacht te brengen. Mocht je hier wat voor voelen, dan kom ik graag met je in contact! Je kunt me mailen op merel@planbmedia.nu