Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Afbeelding: niet-vergeten_2646997

Even een bericht van het bestuur

Geplaatst op: 28 augustus 2017

Even een bericht van het bestuur over ons jubileum programma!

Wij hebben gezorgd voor interessante sprekers tijdens de themasessies die op de uitnodiging staan.

Om alles een beetje georganiseerd te laten verlopen hebben we een soort vragenlijstje op de site en de besloten groep geplaatst, waarin de vragen die bij onze leden en hun partners leven ingevuld kunnen worden. Dan kan er makkelijker door de deskundigen jullie vragen beantwoord worden.
Daarom nogmaals de dringende oproep: vul svp de enquete in, dat kan ook anoniem