Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Afbeelding: fa7ba82f-35d0-43b7-821e-4ab36969bc39

De zorgpremies voor 2020

Geplaatst op: 23 november 2019

De zorgpremies voor 2020 zijn bekend. Verzekerden kunnen veranderen van verzekering en verzekeraar, als ze dat willen. Dit is niet eenvoudig. 

De Stichting Klachten en Geschillen Zorgverzekeringen (SKGZ) lost problemen tussen patiënten en zorgverzekeraars op
Ook zetten wij in op het voorkomen van klachten. 

Daarom hebben wij 6 animaties met tips over overstappen gemaakt
We behandelen veel voorkomende vragen en problemen rondom overstappen. Bijvoorbeeld met een tip over het overstappen met een machtiging. Op deze manier wil de SKGZ problemen tussen verzekerden en zorgverzekeraars voorkomen.


Voel je vrij onze tips over te nemen
Wij delen de tips iedere dinsdag en donderdag om 13:00 via LinkedIn en Twitter.