Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Zoeken
Tekstgrootte
Collecte week MLDS
Geplaatst op: 10 juni 2020

Van 15 tot en met 20 juni a.s. staat onze collecteweek gepland. Corona heeft voor veel veranderingen gezorgd. Samen met andere collecterende fondsen hebben we een manier gevonden waarop collectevrijwilligers, ook in deze tijd, met een gerust hart veilig kunnen collecteren. En daar zijn wij heel erg blij mee. Want de inkomsten van de collecte zijn een belangrijke bron van inkomsten waarmee wij wetenschappelijk onderzoek en voorlichting kunnen financieren.

Hoe we gaan collecteren en wat de veilige richtlijnen zijn lees je hier Lees je hier.

Je kunt dit jaar ook online collecteren. Open in 1 minuut je eigen online collectebus.
Je krijgt dan een eigen pagina die je kan verspreiden via Facebook, WhatsApp of e-mail. Jouw familie en vrienden kunnen anoniem een online donatie in jouw collectebus doen. Makkelijk én veilig: klik hier

Afbeelding: Logo blauwe achtergrond Standaard jpg